Értesíthetünk a legfrissebb témákról?

oké!

Sztárok mondják el, kiért maradnak otthon

A világsztárok is szeretnék megvédeni a szeretteiket, most el is árulják, kik miatt maradnak a négy fal között.

A koronavírus-járvány miatt rengetegen vonultak önkéntes (és nem önkéntes) karanténba, amit mindenki kicsit nehezen visel. Azonban sokan azt vallják, ha pontosan tudod, kiért teszed, és minden nap emlékezteted magadat erre, akkor sokkal könnyebb lesz. Ezért elindult egy kezdeményezés, amin bárki kis táblákon mutathatja meg a közösségimédia-felületein, kiért nem mozdul ki. A projekthez sztárok is csatlakoztak.

Sőt, az egész kezdeményezést Kevin Bacon, színész indította útjára, aki egy Instagram-videóban mondta el, kiért marad otthon. A bejegyzése alatt már közel 3 ezer hozzászólás található, amiben átlagemberek és sztárok osztották meg, kiért teszik ezt. A színész egyébként feleségét, Kyra Sedgwicket írta a táblájára.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kevin Bacon (@kevinbacon) által megosztott bejegyzés,

Natalie Portman nem volt ennyire konkrét. A színésznő a terhes barátaiért, azokért, akiknek újszülött gyermekük van, az egészségügyben dolgozókért és azokért teszi mindezt, akiknek gyenge az immunrendszerük.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Natalie Portman (@natalieportman) által megosztott bejegyzés,

David Beckham szerelméért és gyermekeiért marad otthon.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

David Beckham (@davidbeckham) által megosztott bejegyzés,

Ashley Graham a családjáért, kisfiáért, a szomszédjaiért és érted is teszi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) által megosztott bejegyzés,

Mariah Carey a szeretteiért, az egészségügyi dolgozókért és az egész világért nem lép ki az otthonából.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mariah Carey (@mariahcarey) által megosztott bejegyzés,

Emma Watson az idős nagymamájáért, a cukorbeteg anyukájáért és az egészségügyben dolgozó barátjáért marad otthon.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Emma Watson (@emmawatson) által megosztott bejegyzés,

Sharon Stone a gyerekeiért, az emberiség biztonságáért és az anyatermészetért marad a popóján.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sharon Stone (@sharonstone) által megosztott bejegyzés,

Az #istayhomefor hashtaget már több mint 23 ezren használták egyébként. Oszd meg te is, kiért maradsz otthon!

Ezeket olvastad már? 

Szólj hozzá!

Hozzászólások

A komment maximális hossza nem lehet több, mint 3969 karakter!

Még nem érkezett hozzászólás. Legyél te az első!