Értesíthetünk a legfrissebb témákról?

oké!

Tejfölben pácolt csirkemell tepsis reszelt krumplival recept

hozzászólások (344)

energiamegoszlás

energiatartalom / 1 adag *

A húshoz

A sütéshez

A körethez

összesen: 1558 kcal

energiatartalom a teljes receptre / 4 adag *

A húshoz

A sütéshez

A körethez

összesen: 6234 kcal

energiatartalom / 100 g *

A húshoz

A sütéshez

A körethez

összesen: 194 kcal
hasonló kalóriatartalmú receptek

Hozzászólások (344)

A komment maximális hossza nem lehet több, mint 3969 karakter!

Nosalty.hu
Nosalty.hu Thu, 2019-11-21 03:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.11.20. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Sat, 2019-11-16 02:31

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.11.15. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Fri, 2019-11-15 03:03

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.11.14. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Thu, 2019-11-14 02:33

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.11.13. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Wed, 2019-11-13 02:33

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.11.12. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Wed, 2019-10-02 01:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.10.01. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Wed, 2019-10-02 01:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.10.01. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Sat, 2019-09-14 01:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.09.13. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Fri, 2019-09-13 01:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.09.12. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Thu, 2019-09-12 01:16

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.09.11. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Sun, 2019-05-26 01:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.05.25. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Sun, 2019-03-17 02:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.03.16. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Sun, 2019-03-10 02:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.03.09. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Sat, 2019-03-09 02:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.03.08. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Fri, 2019-03-08 02:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.03.07. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Thu, 2019-03-07 02:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.03.06. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Thu, 2019-01-03 02:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.01.02. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Fri, 2017-07-28 01:08

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2017.07.27. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Thu, 2017-07-27 01:23

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2017.07.26. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Tue, 2017-07-25 01:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2017.07.24. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Mon, 2017-07-24 01:07

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2017.07.23. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Sat, 2017-07-22 01:07

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2017.07.21. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

1558
csirkemell filé 100 dkg
tejföl 150 g
tojás 2 db
fokhagyma 4 gerezd
fűszerpaprika 1 ek
0 ízlés szerint
bors 0 ízlés szerint
finomliszt 20 dkg
napraforgó olaj 3 dl
burgonya 1 kg
vöröshagyma 1 nagy fej
margarin 5 dkg
füstölt sajt 10 dkg
0 ízlés szerint
tejföl 150 g
zsemlemorzsa 1 ek