Értesíthetünk a legfrissebb témákról?

oké!

Tejfölben pácolt csirkemell tepsis reszelt krumplival recept

hozzászólások (359)

energiamegoszlás

energiatartalom / 1 adag *

A húshoz

A sütéshez

A körethez

összesen: 1558 kcal

energiatartalom a teljes receptre / 4 adag *

A húshoz

A sütéshez

A körethez

összesen: 6234 kcal

energiatartalom / 100 g *

A húshoz

A sütéshez

A körethez

összesen: 194 kcal

Hozzászólások (359)

A komment maximális hossza nem lehet több, mint 3969 karakter!

Nosalty.hu
Nosalty.hu Sun, 2020-07-26 02:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2020.07.25. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Tue, 2020-04-28 02:31

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2020.04.27. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Mon, 2020-04-27 02:46

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2020.04.26. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Sun, 2020-04-26 02:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2020.04.25. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Tue, 2020-02-25 03:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2020.02.24. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Thu, 2019-11-21 04:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.11.20. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Sat, 2019-11-16 03:31

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.11.15. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Fri, 2019-11-15 04:03

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.11.14. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Thu, 2019-11-14 03:33

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.11.13. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Wed, 2019-11-13 03:33

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.11.12. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Wed, 2019-10-02 02:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.10.01. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Wed, 2019-10-02 02:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.10.01. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Sat, 2019-09-14 02:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.09.13. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Fri, 2019-09-13 02:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.09.12. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Thu, 2019-09-12 02:16

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.09.11. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Sun, 2019-05-26 02:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.05.25. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Sun, 2019-03-17 03:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.03.16. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Sun, 2019-03-10 03:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.03.09. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Sat, 2019-03-09 03:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.03.08. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Fri, 2019-03-08 03:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.03.07. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Thu, 2019-03-07 03:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.03.06. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

Nosalty.hu
Nosalty.hu Thu, 2019-01-03 03:01

Kedves Szakácsunk!
Gratulálunk, a Tiéd lett 2019.01.02. legnézettebb receptje!
Üdvözlettel, NoSalty.hu

1558
csirkemell filé 100 dkg
tejföl 150 g
tojás 2 db
fokhagyma 4 gerezd
fűszerpaprika 1 ek
0 ízlés szerint
bors 0 ízlés szerint
finomliszt 20 dkg
napraforgó olaj 3 dl
burgonya 1 kg
vöröshagyma 1 nagy fej
margarin 5 dkg
füstölt sajt 10 dkg
0 ízlés szerint
tejföl 150 g
zsemlemorzsa 1 ek